Op bezoek bij een ter dood veroordeelde moordenares, een feministe van het eerste uur, een rijkbedeelde bierbrouwersdochter, een schilderes, een rijke Begijn en een soldaat die eigenlijk een vrouw is. Het kan allemaal tijdens de nieuwe audiotour Zwolse vrouwen om van te houden. De tour begint en eindigt bij Stadsmuseum Anno.

Ontdek de Zwolse vrouwen die een belangrijke rol speelden in de geschiedenis. De audiotour ”Zwolse vrouwen om van te houden’ wekt vergeten vrouwen tot leven. Bezoekers gaan bij de vrouwen thuis of op hun werkplek ‘op bezoek’ en krijgen een kijkje in wat hen bezighield. Een soort historische speeddate dus. De 1,6 kilometer lange route voert langs zes plekken in de historische binnenstad waar onvergetelijke vrouwen van Zwolle woonden of werkten. De route met de audiotour kan gratis worden gedownload vanaf de website van Zwolle Unlimited.

avatar