Wandelroute app OnZichtbaar Zwolle vermengt historie met levendige binnenstad

 

app onzichtbaar zwolle

Levendige historie

Deze allernieuwste app geeft de toerist historische informatie over locaties in de binnenstad. Locaties met een rijke geschiedenis maar ook met volop levendigheid. Want menig horecabedrijf of winkel is gevestigd in of rondom één van deze mooie panden.

Vijandelijke ruiters

Verrassend in de app zijn de verhalen van achter de gevel. Want wie weet nou waar dat merkwaardige gat voor is, in de zijmuur van de Belgische Keijzer? Zou het iets te maken hebben met vijandelijke ruiters die in de 80-jarige oorlog niet door de stad mochten trekken?  De app geeft antwoord.

Gratis WiFi in Zwolse binnenstad

De OnZichtbaar Zwolle app is gratis te downloaden voor zowel IOS als Android. Extra service: de bezoekers kunnen in de binnenstad van Zwolle gebruik maken van de gratis WiFi verbinding.