Themanummer en evenementen rondom de Willemsvaart 200 jaar

Door 14 september 2019Agenda, Nieuws

Het Zwols Historisch Tijdschrift heeft een themanummer gewijd aan 200 jaar Willemsvaart 2019, nummer 2). Er staat een schat aan informatie in, voor het grootste deel nog niet eerder gepubliceerd. Bent u geen lid dan kunt u het tijdschrift in de Zwolse boekhandels kopen.

Deze weken zijn er bovendien tal van evenementen rondom 200 jaar Willemsvaart. De expositie Zwolle naar Zee (donderdag t/m zaterdag van 11:00 u. tot 17:00 u.) is nog te zien t/m 5 oktober bij RAW Space Willemsvaart 21. Gratis toegankelijk en een leuke belevenis voor jong en oud. Met animaties, film en veel historisch kaart-en fotomateriaal krijgt u een duidelijk beeld van de successen en tegenslagen in de geschiedenis van de Willemsvaart. Wie kent die vaart niet die na 400 jaar discussie eindelijk gegraven werd en Zwolle een doorgang gaf voor de varende handel naar het westen des lands. Maar nu een stilstaand watertje is! Zie voor meer informatie: www.200jaarwillemsvaart.nl