Op 2 oktober aanstaande geeft Jan van de Wetering van de Zwolse Historische Vereniging bij Waanders in de Broeren de lezing Zwolle in de jaren zestig; De ontwakende driften van de babyboomers. Naast het befaamde trio seks, drugs en rock & roll, veel aandacht voor de tijdgeest, de ambitieuze plannen ‘Zwolle Grootstad’ en de grootschalige sloop in het centrum. De Zwolse Nederlandstalige band Om de Hoek zorgt voor de muzikale omlijsting. Komt dat zien! Aanvang 20.00 uur, einde 22.00 uur. De toegang is gratis. Vooraf aanmelden is noodzakelijk, omdat in verband met de coronamaatregelen slechts vijftig bezoekers mogen worden toegelaten. 
U kunt zich aanmelden bij: communicatie@waandersindebroeren.nl
Meer informatie over de lezing vindt u op de volgende website:

https://deswollenaer.nl/algemeen/lezing-over-de-ontwakende-driften-van-de-babyboomers